Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
IDK EUSKOTREN |
|
SPAR GIRONA | lar. | 18:00 | José Antonio Gaska POL. (DONOSTIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
GUUK GIPUZKOA BASKET |
|
ICG FORÇA LLEIDA | igan. | 17:00 | ANGULAS AGUINAGA ARENA (DONOSTIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
DOMUSA TEKNIK ISB |
|
ANDRATX CB | lar. | 16:30 | Azkoitia POL. (AZKOITIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
CB STARLABS MORÓN |
|
JUARISTI ISB | lar. | 18:00 | ALAMEDA PAB (SEVILLA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
GIPUZKOA BASKET EASO |
|
GRUPO INMAPA FILIPENSES | lar. | 19:00 | ANGULAS AGUINAGA ARENA (DONOSTIA) |
REDLINE MEKANIKA TAKE |
|
GETXO SBT | lar. | 18:00 | Usabal POL. Tolosa (TOLOSA) |
ULACIA GRUPO ZKE |
|
C.B. SANTURTZI SK | lar. | 20:00 | Aritzbatalde POL. Municipal Zarautz (ZARAUTZ) |
PAS PIELAGOS |
|
MONDRAGON UNIBERSITATEA | igan. | 18:00 | FERNANDO EXPOSITO Kiroldegia () |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
LOBAS GLOBAL ATAC OVIEDO |
|
SUPER AMARA BERA BERA | lar. | 19:00 | FLORIDA ARENA (OVIEDO) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
LOIZAGA CASTRO URDIALES |
|
EREINTZA BITEK | lar. | 18:45 | PACHI TORRE (CASTRO) |
AIALA ZARAUTZ KE |
|
BM LOYOLA | lar. | 19:30 | ZARAUZKO U. Kiroldegia (ZARAUTZ) |
C.B. SAN ADRIAN |
|
MEK EIBAR ESKUBALOIA | lar. | 17:30 | P. EL FANGO (BILBAO) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. |
|
CADIZ C.F. S.A.D. | or. | 21:00 | ANOETA (H.Natural) (DONOSTIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
REAL BETIS BALOMPIE S.A.D. |
|
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. | igan. | 16:00 | C.DEPORTIVA LUIS DEL SOL (SEVILLA) |
REAL MADRID C.F. |
|
EIBAR S.A.D. | lar. | 20:00 | REAL MADRID CIUDAD DEPORTIVA (H.Natural) (MADRID) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
EIBAR S.A.D. |
|
VILLARREAL C.F. B S.A.D. | lar. | 16:15 | IPURUA (H.Natural) (EIBAR) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
REAL UNION CLUB S.A.D. |
|
REAL SOCIEDAD S.A.D. | igan. | 16:00 | GAL- (H.Natural) (IRUN) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
REAL SOCIEDAD S.A.D. C |
|
NAXARA C.D. | igan. | 18:00 | ZUBIETA (H.Natural) (DONOSTIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
REAL SOCIEDAD S.A.D B |
|
RAYO VALLECANO SAD | igan. | 12:00 | ZUBIETA (H.Artificial) (DONOSTIA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
EIBAR S.A.D. B |
|
SAN IGNACIO S.D. | lar. | 15:30 | UNBE INF. (H.Artificial) (EIBAR) |
MONTE C.D. |
|
OIARTZUN K.E. | lar. | 15:00 | CAMPO DE MONTE (H.Natural) (SANTANDER) |
PARQUESOL C.D. |
|
AÑORGA K.K.E | igan. | 12:30 | JOSE LUIS SASO (H.Artificial) (VALLADOLID) |
TOLOSA C.F. |
|
OSASUNA C.A. C | igan. | 15:30 | USABAL (H.Artificial) (TOLOSA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
ORTEVA COCOS RUGBY |
|
EIBAR R.T. | igan. | 11:00 | LA CARTUJA (SEVILLA) |
Etxekoa | Emaitza | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|---|
ALON AUTOMOTIVE HERNANI |
|
FC BARCELONA | igan. | 12:30 | LANDARE TOKI (HERNANI) |
gipuzkoa basket easo 74
grupo inmapa filipenses 72
loizaga castro urdiales 27
ereintza bitek 25
orteva cocos rugby 15
eibar r.t. 15
parquesol c.d. 0
añorga k.k.e 3
eibar s.a.d. b 5
san ignacio s.d. 0
real sociedad s.a.d b 3
rayo vallecano sad 1