Igandea, 2019.eko Uztailak 7
16 azp
MUTILAK
100
CAMARERO AURTENETXE, EKAIN Jakintza Atletismo Kluba 6. bere sereriean 11.79 finalerditarako ez da sailkatu.
300 M.H.
ARISTI GIL, ANDER Tolosa C.F. 4. bere seriean 43.37 finalerako ez da sailkatu.
LUZERA
QUINTANO ARISTONDO, MARKEL Real Sociedad 8. sailkatua 6.25m
HIRUKOA
URREA QUINTANO ARISTONDO, MARKEL Real Sociedad 13.63m
Octathlon
EGIDAZU DE DIEGO, IMANOL Deportivo Eibar 4. sailkatua 4.752 puntu
Neskak
100
VILLARREAL APALATEGI, MAIALEN Real Sociedad, 7. bere sereriean 13.10 finalerditarako ez da sailkatu.
AZPILGAIN MAIZA, IRATI Tolosa C.F. 7. bere sereriean 13.12 finalerditarako ez da sailkatu.
600
TENA MERIÑO, AINARA Azk eta Azp Xeye Ake 4. bere seriean 1:40.23 finalerako ez da sailkatu.
1000
EZEIZABARRENA MUÑAGORRI, IBONE Tolosa C.F. 5. bere seriean 3:06.69 finalerako ez da sailkatu
3000
MARTIN DEL CAMPO, ANE Tolosa C.F. 10. sailkatua 10:39.77
100 M.H
ARRIARAN ELIZALDE, EITZA Real Sociedad 3. bere seriean 15.84 finalerditarako sailkatua. 6. finalerdiko seriean 15.86 finalerako ez da sailkatu.
300 M.H
VELEZ NIÑO, AMAIUR C.D. Hernani 4. bere seriean 47.64 finalerako ez da sailkatu.
ALTUERA
JAUREGUI GONZALEZ, NERE Tolosa C.F. 6. sailkatua 1.57
LUZERA
ZABALA MARCAIDE, NORA Deportivo Eibar 17ª sailkatua 5.07m
AZPILGAIN MAIZA, IRATI Tolosa C.F. 19. sailkatua 4.92m
HIRUKOA
ZABALA MARCAIDE, NORA Deportivo Eibar 10. sailkatua 11.08m
JABALINA
MAGUNAZELAIA USOBIAGA, ENARA Deportivo Eibar 10. sailkatua 30.10m
SUB 20
MUTILAK
100
ARREITUNANDIA LAZKANO, AIMAR Real Sociedad 2. bere seriean 11.19 finalerdirako sailkatua. finalerdian 6. bere seriean 11.09 finalerako ez da sailkatu.
URANGA URIBESALGO, AITOR Arrasate Atletico 5. bere seriean 11.25 finalerdirako ez da sailkatu.
200
URREA URANGA ARANDO, ANDER Tolosa C.F. 1. bere seriean 21.55 final erdirako sailkatua. 1. finalerdiko seriean 21.73 finalerako sailkatua, 20.98 denbora eginaz
PEREZ LOPERENA, JULEN At. San Sebastian 3. bere seriean 22.41 final erdirako sailkatua. 3. finalerdiko seriean 22.12 finalerako sailkatua. Finalean 8. sailkatua 22.06
PICABEA ABAD, XABIER Real Sociedad 2. bere seriean 21.98 final erdirako sailkatua 2. finalerdiko seriean 21.99 finalerako sailkatua. Finalean 5. sailkatua 21.63
110 M.H.
CABANG TOLENTINO, JOHN Tolosa C.F. 3. bere seriean 14.51 final erdtarako sailkatua. 5. finalerdiko seriean 14.76, finalerako ez da sailkatu.
MORENO PEÑA, JON At. San Sebastian 4. bere seriean 14.79 final erdtarako sailkatua. 5. finalerdiko seriean 14.80, finalerako ez da sailkatu.
LARBURU SOREASU, GARIKOITZ Real Sociedad 6. bere seriean 15.60 final erdtarako ez da sailkatua
LUZERA
URRE ZEBERIO ELIZEGI, ERKKI At. San Sebastian 7.28m
AROTZENA INDO, IKER Super Amara BAT 8. sailkatua 6.93m
MITXELENA BALERDI, UNAI At. San Sebastian 12. sailkatu 6.47m
HIRUKOA
EGIA VELARDIEZ, ALAIN Arrasate Atletico 4. sailkatua 14.29
MITXELENA BALERDI, UNAI At. San Sebastian 6. sailkatua 14.07
MAILUA
ZILARRA URKIA PEREZ, AITOR Real Sociedad 67.69
NESKAK
100
EUGI ZUBIZARRETA, NEREA At. San Sebastian 6. bere seriean 12.73 finalerditarako ez da sailkatu.
ROYO ITURRIOZ, NORA At. San Sebastian 6. bere seriean 12.76 finalerditarako ez da sailkatu.
SORONDO FRANCO, ANA Super Amara BAT 5. bere seriean 12.81 finalerditarako ez da sailkatu.
200
ETXEGARAY LARRUQUET, JUNKAL Super Amara BAT 1. bere seriean 25.33 final erdirako sailkatua. 2. finalerdiko seriean 25.01 finalerako sailkatua. Finalean 4. sailkatua 25.08
BIURRUN LOBATO, LAURA Tolosa C.F. 7. bere seriean 26.75 final erdirako ez da sailkatu.
EUGI ZUBIZARRETA, NEREA At. San Sebastian 6. bere seriean 26.33 final erdirako ez da sailkatu.
400
SASIAIN URANGA, NEREA Super Amara BAT 4. bere seriean 58.73 finalerdirako sailkatua
LAKUNTZA ARSUAGA, AINARA Tolosa C.F. 6. bere seriean 1:01.11 finalerdirako ez da sailkatu.
800
PERURENA ARRUABARRENA, IZARO Tolosa C.F. 6. sailkatua 2:17.69
100 M.H
GIBELALDE ERASO, AINHOA Tolosa C.F. 4.finalerdiko seriean 14.86, finalerako sailkatua
AGIRREZABALA SEGUROLA, JONE Tolosa C.F. 5. finalerdiko seriean 15.92 finalerako ez da sailkatu.
400 M.H
GARRIDO ZAPIRAIN, ALAZNE Super Amara BAT 6. sailkatua 1:03.28
ALTUERA
ZILARRA TOBAR AGIRRE, NORA Txindoki A.T. 1.70m
BERASATEGI EZPONZA, MALEN At. San Sebastian 6. sailkatua 1.64
PERTIGA
ORDUÑA ENPARANZA, MALEN Super Amara BAT 5. sailkatua 3.30m
LUZERA
FURUNDARENA URKOLA, NAROA Lasarte-Oria 11. sailkatua 5.30m
FURUNDARENA URKOLA, NAROA Lasarte-Oria 5. sailkatua 12.13m
ERRELEBOA 4 X 100 MUTILAK
ZILARRA At.SS: PEREZ LOPERENA JULEN, MORENO PEÑA JON, ZEBERIO ELIZEGI ERKKI, URANGA ARANDO .ANDER 42.15
ERRELEBOA 4 X 100 NESKAK
BRONTZEA Super Amara BAT: SASIAIN URANGA NEREA, ETXEGARAY LARRUQUET JUNKAL, GARRIDO ZAPIRAIN ALAZNE, SORONDO FRANCO ANA 48.33
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
domusa teknik isb
bosonit unibasket
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
movistar estudiantes
idk euskotren
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.