Igandea, 2021.eko Otsailak 21
Mondarizen ospatu den bigarren egunean, Maialen Chourraut, Miren Lazkano, Maite Odriozola eta Leire Goñi Atletikoko SS piraguistek Urrezko domina irabazi dute lau probetan.
B>
EMAKUMEZKOA
SENIOR
K-1
Maialen Chourraut (AT.SS) URREA
Olatz Arregi (AT.SS) 6. Sailkatua
Miren Lazkano (AT.SS) 4. Sailkatua
Klara Olazabal (Santiagotarrak) 5. Sailkatua
Olatz Arregi (AT.SS) 6. Sailkatua
Marta Barba (AT.SS) 16. Sailkatua
C-1
Miren Lazkano (AT.SS) URREA
Klara Olazabal (Santiagotarrak) BRONTZEA
Xanet Etxarri (AT.SS) 6. Sailkatua
Marta Barba (AT.SS) 7. Sailkatua
JUNIOR
K-1
Maite Odriozola (AT.SS) URREA
Haizea Segura (AT.SS) ZILARRA
Malen Gutierrez (AT.SS) BRONTZEA
Maialen Olaso (Santiagotarrak) 4. Sailkatua
Nora Lopez (AT.SS) 6. Sailkatua
Izar Garcia (Santiagotarrak) 8. Sailkatua
Leire Goñi (AT.SS) 9. Sailkatua
Inge Etxarri (AT.SS) 10. Sailkatua
Itsaso Garcia (Santiagotarrak) 11. Sailkatua
Ainara Azanza (Santiagotarrak) 13. Sailkatua
Eider de Santos (AT.SS) 15. Sailkatua
Julia Gonzalez (AT.SS) 16. Sailkatua
Marina Gonzalez (AT.SS) 17. Sailkatua
Hiart Gaztalemundi (Santiagotarrak) 18. Sailkatua
Maialen Polo (Santiagotarrak) 21. Sailkatua
C-1
Leire Goñi (AT.SS) URREA
Nora Lopez (AT.SS) ZILARRA
Malen Gutierrez (AT.SS) BRONTZEA
Izar Garcia (Santiagotarrak) 5. Sailkatua
Maite Odriozola (AT.SS) 6. Sailkatua
Haizea Segura (AT.SS) 7. Sailkatua
Eider de Santos (AT.SS) 8. Sailkatua
Hiart Gaztalemundi (Santiagotarrak) 10. Sailkatua
Julia Gonzalez (AT.SS) 12. Sailkatua
Ainara Azanza (Santiagotarrak) 13. Sailkatua
Maialen Olaso (Santiagotarrak) 15. Sailkatua
Marina Gonzalez (AT.SS) 20. Sailkatua
GIZONEZKOA
SENIOR
C-1
Pau Etxaniz (AT.SS) 6. Sailkatua
Eneko Auzmendi (AT.SS) 7. Sailkatua
Oier Rodriguez (Santiagotarrak) 10. Sailkatua
Lukas Hives (AT.SS) 12. Sailkatua
David Perez (Santiagotarrak) 14. Sailkatua
K-1
Joan Crespo (Santiagotarrak) ZILARRA
Pau Etxaniz (AT.SS) 4. Sailkatua
Telmo Olazabal (Santiagotarrak) 9. Sailkatua
Eneko Auzmendi (AT.SS) 10. Sailkatua
Hasier Rodriguez (Santiagotarrak) 11. Sailkatua
Alex Goñi (AT.SS) 13. Sailkatua
Unax Lazkanotegi (Santiagotarrak) 21. Sailkatua
Oier Rodriguez (Santiagotarrak) 22. Sailkatua
Iosu Fuentes (AT.SS) 24. Sailkatua
Rodrigo Nahuel (AT.SS) 27. Sailkatua
Lukas Hives (AT.SS) 28. Sailkatua
David Perez (Santiagotarrak) 33. Sailkatua
JUBENIL
C-1
Markel Imaz (AT.SS) BRONTZEA
Alex Segura (AT.SS) 4. Sailkatua
Jon Garasa (AT.SS) 6. Sailkatua
Aitor Iriondo (Santiagotarrak) 5. Sailkatua
Martin Arruabarrena (Santiagotarrak) 7. Sailkatua
Haritz Azanza (Santiagotarrak) 8. Sailkatua
Nikolas Gonzalez (AT.SS) 10. Sailkatua
Javier Arruabarrena (Santiagotarrak) 12. Sailkatua
Xuban Goikoetxea (AT.SS) 13. Sailkatua
Telmo Otegi (Santiagotarrak) 15. Sailkatua
Beñat Larrañaga (AT.SS) 16. Sailkatua
Josu Odriozola (AT.SS) 20. Sailkatua
Martin Picaza (AT.SS) 22. Sailkatua
K-1
Martin Arruabarrena (Santiagotarrak) 4. Sailkatua
Aitor Iriondo (Santiagotarrak) 5. Sailkatua
Haritz Azanza (Santiagotarrak) 7. Sailkatua
Nikolas Gonzalez (AT.SS) 10. Sailkatua
Javier Arruabarrena (Santiagotarrak) 11. Sailkatua
Markel Imaz (AT.SS) 13. Sailkatua
Josu Odriozola (AT.SS) 15. Sailkatua
Beñat Larrañaga (AT.SS) 16. Sailkatua
Xuban Goikoetxea (AT.SS) 17. Sailkatua
Telmo Otegi (Santiagotarrak) 20. Sailkatua
Unai Santakruz (Santiagotarrak) 23. Sailkatua
Jon Garasa (AT.SS) 24. Sailkatua
Markel Etxebeste (Santiagotarrak) 36. Sailkatua
Martin Picaza (AT.SS) 37. Sailkatua
Oier Alvarez (Santiagotarrak) 39. Sailkatua
Aimar Arana (Santiagotarrak) 43. Sailkatua
Alex Segura (AT.SS) 44. Sailkatua
Rafael Olaso (Santiagotarrak) 47. Sailkatua
domusa teknik isb
bosonit unibasket
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
movistar estudiantes
idk euskotren
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.