Igandea, 2021.eko Irailak 12
Zumaiako bikoteak, Xabier Osak, Irati Osak, Urrezko domina irabazi dute senior maila mistoan eta Santiagotarrak taldeko Eider Amundarain (Santiagotarrak) zilarra gazteen mailan.
Emakumezkoa
K-1
Kadete
7.Malen Juaristi Luis (Santiagotarrak) 52:25.05
Jubenil
ZILARRA Eider Amundarain Agirre (Santiagotarrak) 45:59.26
6. Eider Irazu Garmendia (Donostia Kayak) 49:09.82
K-2
Kadete
4.Lorea Cabezon Elortegi, Maite Gorrotxategi Susperregi (Santiagotarrrak) 50:02.27
6. Ane Amostegi Izagirre, Naroa Larrarte Rodriguez (Santiagotarrak) 51:56.91
Mixtoa
5. Haizea Aranburu Laizan, Jon Cecilia Martinez (Santiagotarrak) 48:16.83
6.Adrian Calama Severianao, Paula Severiano Muiño (Santiagotarrak) 48:33.12
Gizonezkoa
K-1
Kadete
26. Ian Anatol Echavarria (Santiagotarrak) 48:54.16
29. Markel Juaristi Luis (Santiagotarrak) 49:05.07
36. Aimar Miranda Lukas (Santiagotarrak) 51:05.45
44. Unai Rojo Aginaga (Santiagotarrak) 54:06.94
Jubenil
8. Mikel Larrarte Rodriguez (Santiagotarrak) 1;10:08.87
11. Ekaitz Aizpiolea Machado (Santiagotarrak) 1;11:04.27
23azp
4. Aimar Amondarain Agirre (Santiagotarrak) 1;06:23.90
12. Beñat Arsuaga Martiarena (Santiagotarrak) 1;09:04.24
Senior
11. Xabier Ruiz de Aretxabaleta Perez (Donostia Kayak) 1;05.48.98
13. Ibon Huarte Landatxe (Santiagotarrak) 1;09:07.66
16. Erik Arozena Arnaez (Santiagotarrak) 1;09:57.77
K-2
Kadete
7. Ohian Arrondo Uribesalgo, Iñigo Irastorza Mortae (Santiagotarrak) 42:46.67
10. Alejandro Arana Maroto, Nahuel Sanchez Lekuona (Santiagotarrak) 45:12.90
11. Aimar Modens Larrea, Aimar Platero Donoso (Santiagotarrak) 45:30.59
Jubenil
7. Unai Amostegi Izagirre, Martin Miranda Perez (Santiagotarrak) 1;09:53.27
Mixtoa Jubenil
4. Ruben De la Fuente Rodriguez, Ainhoa Elortegi San Jose (Santiagotarrak) 1;14:54.88
Mixtoa Senior
URREA Xabier Osa Aramendi, Irati Osa Irureta (Itxas-Gain Zumaiako Urola Itsas-Adar Piraguismo Kluba) 1;03:37.97
C-1
Kadete
10.Pablo Muiño Susperregi (Santiagotarrak) 1;07:43.04
domusa teknik isb
bosonit unibasket
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
movistar estudiantes
idk euskotren
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
eibar s.a.d.
eldense c.d.