Igandea, 2019.eko Uztailak 21
Uztailak 18tik 21era, Tarragona (Sylvia Fontana igerilekua) estatuko alebin mailako txapelketa jokatuko da.
ALOÑA MENDI
Enaitz Sagasta
100 Bizkar: 15. sailkatua 1:06.72
200 Bizkar: 27. sailkatua 2:25.71
Goñez Ortuñez Jon
400 Libre: 36. sailkatua 4:35.42
1500 Libre: 28. sailkatua 18:03.16
100 Bular: 15. sailkatua 1:15.09
200 Bular: 16. sailkatua 2:42.94
CDN BIDASOA XXI
Kirilis Aleksejenok
200 Bizkar: 22. sailkatua 2:32.67
Libe Galzakorta
100 Libre: 4. sailkatua 1:03.05
200 Libre: ZILARRA 2:17.07
400 Libre: 13. sailkatua 4:59.35
800 Libre: 11. sailkatua 10:14.03
Gonzalez Aritz
100 Libre: 28. sailkatua 59.24
200 Libre: 14. sailkatua 2:06.81
400 Libre: 23. sailkatua 4:30.26
Asier Iguiñiz
1500 Libre: 22. sailkatua 17:58.50
100 Bular: 23. sailkatua 1:16.91
200 Bular: 7. sailkatua 2:37.02
200 Estilo: 25. sailkatua 2:26.76
EIBAR IGERIXAN
Iker Calvo
100 Bizkar: 11. sailkatua 1:08.44
200 Bizkar: 18. sailkatua 2:31.53
CN LEGAZPI
Nahia Garrido Malvar
100 Bizkar: 8. sailkatua 1:14.75
200 Bizkar: kanporatua
OARSOALDEA IKE
Ainhoa Bacchi
100 Tximeleta: 12. sailkatua 1:10.87
Lide Larrea
100 Bular: 6. sailkatua 1:19.56
200 Bular: 12. sailaktua 2:59.90
4x100 estilo: Lide Larrea, Enara Andres, Ainhoa Bacchi, Maria Iparragirre 19- sailkatuak 5:01.73
ORDIZIA KE
Nahia Sarasola
100 Libre: 43. sailkatua 1:05.72
200 Libre: 38. sailkatua 2:21.90
200 Estilo: 30. sailkatua 2:40.31
400 Estilo: 25. sailkatua 5:41.06
TOLOSALDEA USABAL
Nahia Cristobalena
100 Bular: 18. sailkatua 1:22.56
200 Bular: 16. sailkatua 2:55.79
Markel Garmendia
100 Libre: 32. sailkatua 59.31
200 Libre: 37. sailkatua 2:09.70
100 Tximeleta: 11. sailkatua 1:02.96
200 Tximeleta: 10. sailkatua 2:24.40
Unai Zubeldia
200 Libre: 54. sailkatua 2:12.87
100 Bizkar: 24. sailkatua 1:07.56
200 Bizkar: 34. sailkatua 2:27.33
4x100 Estilo: Unai Zubeldia, Joanes Ruiz, Markel Garmendia, Oinatz Azkoitia. 11. sailkatuak 4:28.90.
SAILKAPEN OSOAK: HEMEN
movistar estudiantes
idk euskotren
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
domusa teknik isb
bosonit unibasket
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
eibar s.a.d.
eldense c.d.