Igandea, 2022.eko Maiatzak 15
MAIATZAK 12, OSTEGUNA
- 20:30, Errenteria-Agustina Otaola: ERRENTERIA 1-2 AIA 6-20, 20-19, 17-20 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
MAIATZAK 13, OSTIRALA
- 18:30, Villabona-Bear Zana: AMASA-VILLABONA 0-3 ATAUN 2-22, 3-22, 2-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 18:45, Oiartzun-Madalensoro: OIARTZUN 0-2 ANDOAIN 3-32, 35-40 (larruzko paleta eta pala motza, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 19:00, Zaldibia-Resti: ZALDIBIA 1-2 OIARTZUN 2-22, 11-22, 22-17 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 19:00, Zestoa-Gurutzeaga: ZESTOA 1-2 TOLOSA 22-12, 6-22, 16-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 19:00, Amezketa-Larrunarri: AMEZKETA 2-1 OÑATI 22-11, 22-6, 20-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 19:30, Andoain-Arrate: ANDOAIN 2-1 ALEGIA 22-19, 22-16, 5-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 19:30, Itziar-Udalekoa: MUTRIKU 1-2 HERNANI 20-2, 11-20, 14- 20 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 20:00, Donostia-Loiola: DONOSTIA 3-0 ZESTOA 20-12, 20-10, 20-4 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 21:30, Tolosa-Beotibar: TOLOSA 3-0 ZUMARRAGA 20-16, 20-8, 20-8 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
MAIATZAK 14, LARUNBATA
- 10:00, Astigarraga-Udalekoa: ASTIGARRAGA 3-0 ANOETA 20-5, 20-17, 20-16 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 12:00, Andoain-Arrate: ANDOAIN 3-0 OIARTZUN 20-9, 20-7, 20-7 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 16:15, Lasarte-Oria-Mitxelin: LASARTE-ORIA 0-3 AZPEITIA 6-22, 8-22, 10-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
- 17:00, Hondarribia-Jostaldi: HONDARRIBIA 2-1 MUTRIKU 30-24, 30-24, 14-30 (zesta-punta, ligaxka, 2. jardunaldia)
MAIATZAK 15, IGANDEA
- 11:00, Azkoitia-Gurea: AZKOITIA 2-1 ZARAUTZ 20-18, 13-20, 20-18 (gomazko paleta, final-zortzirenak, itzulerakoa)
- 16:30, Aretxabaleta-Udalekoa: ARETXABALETA 0-3 HERNANI 4-22, 11-22, 18-22 (eskua, final-zortzirenak, joanekoa)
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
domusa teknik isb
bosonit unibasket
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
movistar estudiantes
idk euskotren
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.