Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE | PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR | az. | 20:30 | ||
arbitros:
|
|||||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | MUGARRI INGOU ARRASATE | lar. | 12:30 | ||
UROLA E.K. LAZTIMENDI | C.D.B. LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA | lar. | 16:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | PIZZERIA SALENTO ELGOIBAR | |||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | UROLA E.K. LAZTIMENDI | |||
MUGARRI INGOU ARRASATE | LAUBIDE JATETXEA LEGAZPI | |||
SORALUCE BKE | ORDIZIA SIGLO XX PLATER PRESTATUAK | |||
C.D.B. LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA | DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE | |||
URNIETA ARTOLA HARATEGIA | DONE PEDRO HONDARRIBIA BIDASOA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
URNIETA QUEL ABOGADOS | IRAULI BOSTEKO K.K. | |||
ALOÑA MENDI | ZUHEGAN Orio Eragin | |||
TXINGUDI ZUBIEDER | URBIL-USURBIL K.E. | |||
BQD BIDAIAK PULPO EK | SAIEKO MON PAPERDENDA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
TOLOSA CF ESKUBALOIA | LA SALLE LEGAZPI | |||
Egia Belea Taberna | UROLA E.K. CONS. ANTIO | |||
BORDA ARDOAK ZKE | ORDIZIA BIOK2.COM | |||
MUNTTARPE KAIALDE | EREINTZA BEISSIER | |||
URKABE DONIBANE | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
NEUMATICOS BAYONA PULPO EK | Egia Kosko Taberna | |||
TXINGUDI GOIBAR | MUNTTARPE IRIARTE ENEA ERRETEGIA | |||
SAIEKO SARDEXKA TABERNA | BERA BERA | |||
HERNANI PAPELERA ZIKUÑAGA E.T. | DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE MITXINTXOLA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Egia Kata Taberna | ERREKA Bergara KE | |||
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE KALABURTZA | UROLA E.K. CRIST. GOHIERRI | |||
C.D.B. LEIZARAN | ORDIZIA ESKUBALOIA | |||
LURKIDE LEGAZPI | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
UROLA E.K. A. ARANZADI | ID TRANS BIDASOA IRUN | |||
C.D.B. LEIZARAN | HERNANI E.T. |
Atzeratua |
||
HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | ALOÑAMENDI | |||
INMO AZKUE PULPO EK | HETTICH ZKE | |||
SAIEKO TALLERES AUTO OSINAGA EUROREPAR | URNIETA GURIA JATETXEA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ORDIZIA ESKUBALOIA | EREINTZA BEISSIER | |||
AMENABAR ZKE | DECA ELGOIBAR | |||
Egia Kopidin | INGOU ARRASATE EB | |||
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA | |||
ATSEDENA | DONIBANE ESKUBALOIA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
MEK EIBAR ESKUBALOIA | LACTURALE BERA BERA | |||
GOIZPER Bergara KE | CIMDE ELGOIBAR | |||
OÑABIKE ALOÑA MENDI K.E. | C.D.B. LEIZARAN | |||
EREINTZA AGUAPLAST | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
AIALA A ZKE | ORDIZIA LEIZEA | |||
ZURIZURI GROUP LEGAZPI | EREINTZA BEISSIER LEZO | |||
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | INGOU ARRASATE EB |
Atzeratua |
||
USURBIL K.E. | DHEMEN Orio Eragin |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
DEUKO IZARRA ELGOIBAR | Egia Seicar | |||
HERNANI KEM ONE E.T. | ATSEDENA | |||
IRUDEK BIDASOA IRUN | IRAULI ESKUBALOIA | |||
MUNTTARPE | URNIETA KAMOX PRECISION MACHINING |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
USURBIL K.E. | LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | igan. | 11:00 | |
TAOSA PULPO EK | SAIEKO BAR OXKARBI | n/d | N/D | |
HERNANI ONDDI E.T. | MEK EIBAR ESKUBALOIA | n/d | N/D | |
ATMOSFERA Bergara KE | BIDASOA IRUN | lar. | 10:45 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
AMENABAR ZKE | ORDIZIA ESKUBALOIA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
TOLOSA CF ESKUBALOIA | ALOÑAMENDI A |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Egia MU Harategia | AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA BIDASOA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
TXINGUDI DONE PEDRO | ZERBIMEK Bergara KE |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LEIZARAN HORIA | URKUNDE ELGOIBAR |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ALOÑAMENDI B | MEK EIBAR ESKUBALOIA B |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
BM BIDASOA IRUN | LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | igan. | 09:30 | |
CREADOS PULPO EK | SAIEKO ELIZALDE JATETXEA | n/d | N/D | |
CARTONAJES ARREGUI ALOÑA MENDI K.E. | UROLA E.K. EUTSI | lar. | 10:50 | |
ATSEDENA | Summer in the USA Orio Eragin |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
AIALA A ZKE | NEURRI ELGOIBAR | n/d | N/D | |
SAIEKO OLATZ IBARRA ILEAPAINDEGIA | DIKAR Bergara KE | n/d | N/D | |
ORDIZIA ENIRIO | TALAIA PULPO EK | n/d | N/D | |
LEIZARAN URDINA | EREINTZA AGUAPLAST | lar. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
INGOU ARRASATE EB | HERNANI ALAIA ODONT. E.T. GR | n/d | N/D | |
USURBIL K.E. | ALOÑAMENDI | lar. | 10:00 | |
AIALA B ZKE | Egia Ordizi Taberna | n/d | N/D | |
ATSEDENA | ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR |
idk euskotren 57
spar girona 78
loizaga castro urdiales 27
ereintza bitek 25
parquesol c.d. 0
añorga k.k.e 3
eibar s.a.d. b 5
san ignacio s.d. 0
alon automotive hernani 7
fc barcelona 58
eibar s.a.d. 2
villarreal c.f. b s.a.d. 0