Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA |
|
Egia Kopidin | mar | 19:45 | HONDARTZA Polik. (HONDARRIBIA) |
BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA |
|
Egia Kopidin | mar | 19:45 | HONDARTZA Polik. (HONDARRIBIA) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
Egia Belea Taberna |
|
UROLA E.K. CONS. ANTIO | dom | 10:00 | EGIAKO Pol. (DONOSTIA) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
URKABE DONIBANE |
|
EREINTZA BEISSIER | mié | 20:30 | PASAIAKO U. Kiroldegia (PASAI DONIBANE) |
URKABE DONIBANE |
|
EREINTZA BEISSIER | mié | 20:30 | PASAIAKO U. Kiroldegia (PASAI DONIBANE) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO |
|
INGOU ARRASATE EB | dom | 11:00 | Polideportivo de ASTIGARRAGA (ASTIGARRAGA) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
HERNANI LEOKA E.T. |
|
USURBIL KE A | vie | 17:30 | OIARDO Udal Kiroldegia (USURBIL) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
INFANTIL BERA BERA URDINA |
|
Bergara KE | dom | 12:10 | Pol. José A. GASCA (DONOSTIA) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
ZKE 2012 B |
|
SAIEKO K.E LA SALLE | dom | 09:30 | ANTONIANO Kiroldegia (ZARAUTZ) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
C.D. BIDASOA-IRUN |
|
BALONMANO SINFÍN | sáb | 19:00 | ARTALEKU Polikiroldegia (IRUN) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
C.B. KUKULLAGA |
|
EREINTZA BITEK | sáb | 19:45 | P. MPAL. DE ETXEBARRI (ETXEBARRI) |
BM LOYOLA |
|
MEK EIBAR ESKUBALOIA | sáb | 19:00 | SAN IGNACIO (Iruña) (IRUÑA) |
SHAR ZARAGOZA |
|
AIALA ZARAUTZ KE | sáb | 19:00 | SIGLO XXI Kiroldegia (ZARAGOZA) |
Local | Resultado | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|---|
TRAPAGARÁN |
|
EREINTZA AGUAPLAST | sáb | 18:45 | POLID. MPAL. VALLE DE TRAPAGA (VALLE DE TRAPAGA) |
TARAZONA BM |
|
ILCAPO HONDARRIBIA BIDASOA | sáb | 18:00 | TARAZONA Kiroldegia (TARAZONA) |
BM. UTEBO VG |
|
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA | sáb | 18:00 | JUAN DE LANUZA PAB (UTEBO) |
AMENABAR ZARAUTZ ZKE |
|
UHARTE | sáb | 19:30 | ZARAUZKO U. Kiroldegia (ZARAUTZ) |
MEK EIBAR ESKUBALOIA |
|
EGIA - TEILA FABRIKA | sáb | 18:30 | IPURUAKO Polik. (EIBAR) |
bacalaos santymar hondarribia bidasoa
egia kopidin
bacalaos santymar hondarribia bidasoa 18
egia kopidin 30
mek eibar eskubaloia 31
egia - teila fabrika 30
bm. utebo vg 23
tolosa c.f. eskubaloia 29
trapagarán 24
ereintza aguaplast 23
amenabar zarautz zke 29
uharte 24