Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SAIEKO Grupo SEYPREL | TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B | |||
ALCORTA FORGING GROUP ELGOIBAR | SAIZAR USURBIL K.E. |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
DONE PEDRO HONDARRIBIA BIDASOA | KOPA EGIA ESKUBALOIA | |||
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE | TXINGUDI GOIBAR |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
ARITZBATALDE TABERNA Z.K.E. | MEK EIBAR ESKUBALOIA | |||
UROLA E.K. LAZTIMENDI | ERREKA Bergara KE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SORALUCE BKE | HERNANI PAPELERA ZIKUÑAGA E.T. | |||
URNIETA ARTOLA HARATEGIA | FAGOR PROFFESIONAL ALOÑA MENDI |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
IRAULI BOSTEKO K.K. | TXINGUDI ZUBIEDER | |||
ZUHEGAN Orio Eragin | BQD BIDAIAK PULPO EK | |||
URBIL-USURBIL K.E. | URNIETA QUEL ABOGADOS | |||
SAIEKO MON PAPERDENDA | ALOÑA MENDI |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
TOLOSA CF ESKUBALOIA | BORDA ARDOAK ZKE | |||
UROLA E.K. CONS. ANTIO | MUNTTARPE KAIALDE | |||
ORDIZIA BIOK2.COM | URKABE DONIBANE | |||
EREINTZA BEISSIER | LA SALLE LEGAZPI | |||
DESCANSO | Egia Belea Taberna |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Egia Baztarre Taberna | MEK EIBAR ESKUBALOIA | |||
LEIZARAN LANBROA TABERNA | MALAPE TABERNA ELGOIBAR |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SAIEKO TALLERES AUTO OSINAGA EUROREPAR | Egia Kopidin | |||
HETTICH ZKE | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
EREINTZA BEISSIER | ID TRANS BIDASOA IRUN |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | DECA ELGOIBAR | |||
AMENABAR ZKE | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
URNIETA GURIA JATETXEA | DONIBANE ESKUBALOIA | |||
BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
HERNANI E.T. | C.D.B. LEIZARAN | |||
ORDIZIA ESKUBALOIA | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
UROLA E.K. A. ARANZADI | KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | |||
ALOÑAMENDI | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
BM BIDASOA-IRUN | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
GOIZPER Bergara KE | SINERGIA Orio Eragin |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Egia Seicar | AIALA A ZKE | |||
DHEMEN Orio Eragin | IRUDEK BIDASOA IRUN |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | DEUKO IZARRA ELGOIBAR | |||
ORDIZIA LEIZEA | IRAULI ESKUBALOIA |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
UROLA E.K. RSA | KOPA URANGADEKO PULPO EK |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SAIEKO BAR OXKARBI | LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | |||
KOPA TAOSA PULPO EK | BIDASOA IRUN |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA BIDASOA | ZERBIMEK Bergara KE | |||
URKUNDE ELGOIBAR | AMENABAR ZKE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SALENTO GELATI ELGOIBAR | LACTURALE BERA BERA |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
UROLA E.K. EUTSI | BM BIDASOA IRUN | |||
CREADOS PULPO EK | LEIZARAN URDINA |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
TALAIA PULPO EK | ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR | |||
CARTONAJES ARREGUI ALOÑA MENDI K.E. | AIALA A ZKE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
BERA BERA URDINA | ALOÑAMENDI | |||
HERNANI ALAIA ODONT. E.T. TX | AIALA B ZKE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Ganador P1B1R1 | Ganador P2B1R1 |
c.d. bidasoa-irun 34
fertiberia puerto sagunto 24